Суб'єктивний обов'язок як елемент змісту цивільних правовідносин

Суб'єктивний обов'язок як елемент змісту цивільних правовідносин

12895
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Год издания 2017 
Вес 0.5 кг 
Автор Надьон В.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 392 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-265-9 

Монографія є результатом наукових досліджень автора у напрямі визначення категорії суб’єктивного обов’язку. Розглянуто правову природу суб’єктивного цивільного обов’язку та розкрито класифікаційні ознаки цієї категорії; виокремлено підстави виникнення, зміни та припинення суб’єктивного цивільного обов’язку; визначено правові заходи, спрямовані на добровільне або примусове виконання суб’єктивного цивільного обов’язку, приділено увагу суб’єктивному цивільному обов’язку як елементу змісту зобов’язальних (договірних і недоговірних) та спадкових правовідносин.

Визначено, у яких випадках слід застосовувати категорію «обов’язок», а в яких – «борг»; розмежовано категорії «обов’язок», «відповідальність» та «санкції».

Аналізуються теоретичні погляди науковців з розглядуваної проблеми, судова практика, законодавство країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

Для науковців і практиків, аспірантів, слухачів магістратури, студентів юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто займається проблемами цивільного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов