Субсидіарне застосування норм цивільного законодавства в Україні: теорія та практика

Субсидіарне застосування норм цивільного законодавства в Україні: теорія та практика

15029
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Вес 0.2 кг 
Издательство Видавництво "Юридична література" 
Тираж 200 шт
Автор Фасій Б.В. 
Количество страниц 152 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-966-419-316-7 

Монографія присвячена спеціальному комплексному дослідженню субсидіарного застосування норм цивільного законодавства в Україні. Досліджується сутність та місце субсидіарного застосування норм цивільного законодавства в системі національного законодавства. Аналізуються теоретико-правові засади субсидіарного застосування норм цивільного законодавства як способу подолання прогалин та правового засобу для економії нормативного матеріалу. Досліджуються умови, види, принципи та методологічні питання сфери субсидіарного застосування норм цивільного законодавства.

Досліджується субсидіарне застосування норм цивільного законодавства до сімейних, трудових, житлових, земельних, природноресур-сових, господарських, бюджетних, податкових, митних, кримінальних, цивільних процесуальних, адміністративних процесуальних, господарських процесуальних та кримінально-процесуальних відносин.

Монографія розрахована на наукових та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів і наукових установ, студентів юридичного напряму, практичних працівників судових, правоохоронних, правозастосовних органів, а також усіх, хто цікавиться проблемами субсидіарного застосування норм цивільного законодавства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов