Сучасні тенденції конституціоналізму у контексті глобалізації та правового плюралізму

Сучасні тенденції конституціоналізму у контексті глобалізації та правового плюралізму

13174
В наличии
Количество:
итого:
540 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Год издания 2018 
Издательство ТОВ "РІК-У" 
Автор Савчин М.В. 
ISBN 978-617-7404-71-1 
Тираж 400 шт
Количество страниц 440 стр

Монографія присвячена сучасним тенденціям глобалізації конституційного права, ключову роль в чому відіграє запозичення та обмін найкращим досвідом захисту прав людини на інституціональному та процедурному рівнях.

Розкрито основні методологічні аспекти розвитку сучасного конституційного права у контексті конституційної ідентичності, глобалізації та правового плюралізму. З точки зору основоположних цінностей і принципів розглядається зміщення акцентів у діяльності публічної влади та засад взаємодії між державами на міжнародному та наднаціональному рівнях.

Порівнюються сучасні моделі захисту конституції, зокрема, в умовах життєвих загроз нації, проаналізовано проблеми забезпечення єдності судової практики, трансформації суверенітету держави та організації публічної влади на мереживо-центричних засадах.

Видання адресоване науковцям , викладачам і студентам юридичних факультетів, фахівцям у галузі публічного урядування, політологам, соціологам, а також практикуючим юристам, експертам та працівникам органів публічної влади, незалежних установ та агенцій, які здійснюють окремі функції публічної влади.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов