Сучасні тенденції конституціоналізму у контексті глобалізації та правового плюралізму

Сучасні тенденції конституціоналізму у контексті глобалізації та правового плюралізму

13174
В наличии
Количество:
итого:
880 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-992-184-0 
Автор Савчин М.В. 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Количество страниц 648 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

Монографія присвячена сучасним тенденціям глобалізації конституційного права, ключову роль в чому відіграє запозичення та обмін найкращим досвідом захисту прав людини на інституціональному та процедурному рівнях.

Розкрито основні методологічні аспекти розвитку сучасного конституційного права у контексті конституційної ідентичності, глобалізації та правового плюралізму. З точки зору основоположних цінностей і принципів розглядається зміщення акцентів у діяльності публічної влади та засад взаємодії між державами на міждержавному та наднаціональному рівнях.

Порівнюються сучасні моделі захисту конституції, зокрема, в умовах життєвих загроз нації, проаналізовано проблеми забезпечення єдності судової практики, трансформації суверенітету держави та організації публічної влади на мереживо-центричних засадах.

Видання адресоване науковцям, викладачам і студентам юридичних факультетів, фахівцям у галузі публічного урядування, політологам, соціологам, а також практикуючим юристам, експертам та працівникам органів публічної влади, незалежних установ та агенцій, які здійснюють окремі функції публічної влади.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов