Сучасний агло-український юридичний словник: понад 75 тис. англійських термінів і стійких словосполучень

Сучасний агло-український юридичний словник: понад 75 тис. англійських термінів і стійких словосполучень

153378
Немає в наявності
характеристики Опис
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-313-555-7 
Издательство ІнЮре 
Вес 2 кг 
Автор Мисик Л.В., Савка І.В., Нор В.Т. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 1352 стр

Словник містить понад 75 тисяч англомовних юридичних термінів, термінологічних сполучень та лексичних зворотів. Укладачі словника орієнтувалися на сучасну нормативну термінологію у різноманітних галузях права. У Другій частині словника подано дефініції термінів, які функціонують у кількох галузях права, проте мають різне семантичне значення.

Латинські юридичні вислови та стійкі словосполучення, найуживаніші скорочення, характерні для англомовної правничої літератури та юридичних документів містяться у додатках словника. Також враховано особливості правничої мови американського та британського варіантів англійської мови.

Розраховано на правників-теоретиків, практиків, аспірантів, студентів юридичних вишів та факультетів, перекладачів, державних службовців та ін.

Відгуки

Про цей товар немає відгуків