Сучасний стан та перспективи розвитку інституту звернення громадян в Україні: адміністративно-правовий аспект
новинка

Сучасний стан та перспективи розвитку інституту звернення громадян в Україні: адміністративно-правовий аспект

153921
В наличии
Количество:
итого:
370 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-312-7 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Котляревська Г.М. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 342 стр
Язык украинский 

Монографія присвячена актуальним проблемам адміністративно-правового забезпечення механізму звернення громадян в Україні. Комплексний аналіз наукових джерел, джерел національного права та досвіду європейських країн дозволив визначити місце цього правового інституту в системі права України та системі адміністративного права.

Особлива увага приділяється процедурним особливостям діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків щодо розгляду звернень громадян, адже законодавство про звернення громадян у своїй структурі містить велику кількість нормативно-правових актів різної юридичної сили, що за своїми змістом і формою є досить розрізненими, що зумовлює значні правозастосовні ускладнення.

З огляду на узагальнення правозастосовчої практики, вітчизняного та зарубіжного досвіду пропонуються шляхи вирішення існуючих у цій сфері проблем на теоретичному, правотворчому та правозастосовному рівнях.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів, а також читачів, які цікавляться актуальними проблемами адміністративно-правового забезпечення механізму звернення громадян в Україні.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов