Судимість у системі інститутів загальної частини кримінального права України

Судимість у системі інститутів загальної частини кримінального права України

13534
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 272 стр
Издательство Право 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
Автор Муратова С.О. 
ISBN 978-966-937-187-4 
Тираж 100 шт

Монографія присвячена розробленню теоретичних і практичних питань правового регулювання інституту судимості як заходу кримінально-правового характеру в системі інститутів Загальної частини кримінального права України.
Обґрунтована концепція юридичної природи судимості в її системному зв’язку з інститутом «кримінальна відповідальність» та підпорядкованими йому інститутами «покарання», «інші заходи кримінально-правового характеру».
Розроблено поняття судимості, на підставі якого уточнено й конкретизовано осіб, які не мають судимості, та осіб, яких слід визнавати такими, що мають судимість. Досліджено функції судимості, надано їх класифікацію. Обґрунтовано існування двох альтернативних способів припинення судимості: погашення (статті 89, 90 КК) та зняття (ст. 91 КК). Встановлено співвідношення інституту судимості з основними інститутами Загальної частини кримінального права України.
Рекомендовано для студентів, аспірантів, докторантів, професорсько-викладацького складу вищих юридичних навчальних закладів, суддів та працівників правоохоронних органів, органів адвокатури і всіх, хто цікавиться питаннями захисту і забезпечення прав і свобод людини і громадянина.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов