Судова експертиза об'єктів права інтелектуальної власності в Україні. Науково-методичне видання

Судова експертиза об'єктів права інтелектуальної власності в Україні. Науково-методичне видання

153561
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Федоренко В.Л. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 88 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2019 
ISBN 978-617-7844-28-9 
Издательство Ліра-К 
Вес 0.3 кг 

У репрезентованому виданні розкриваються наукові основи сутності, змісту, генезису та системи судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в Україні.

Здійснюється характеристика основних видів судово-експертної діяльності. Зокрема, визначаються предмет, основні терміни (визначення), об’єкти, основні завдання, типові питання, які ставляться на вирішення судового експерта, особливості призначення та матеріали, необхідні для проведення судової експертизи за спец. 13.1.1-13.9.

Наводяться рекомендовані для використання при проведенні кожного із зазначених видів експертизи об’єктів права інтелектуальної власності нормативно-правові акти, методики і науково-методичні джерела.

Характеризуються особливості призначення та проведення судових експертиз об’єктів інтелектуальної власності в цивільному та господарському судочинстві.

Це науково-методичне видання стане в нагоді майбутнім і атестованим судовим експертам з питань інтелектуальної власності, суддям, адвокатам, досвідченим науковцям і початківцям, представникам громадськості, оцінювачам, а також на всім, хто поділяє цінності непорушності та ефективного захисту права на об’єкти інтелектуальної власності.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов