Судова влада в Україні. Особливості організації та здійснення в умовах воєнного стану

Судова влада в Україні. Особливості організації та здійснення в умовах воєнного стану

4790
В наличии
Количество:
итого:
780 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Автор Копотун І.М. 
ISBN 978-611-01-2811-7 
Издательство Видавничий дім "Професіонал" 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2022 
Тираж 200 шт
Количество страниц 634 стр

Судова влада України — нарівні з виконавчою та законодавчою гілкою влади є однією з гілок влади відповідно до ст. 6 Конституції України. Органи судової влади здійснюють свої повноваження у межах, встановлених Конституцією України та відповідно до Законів України.

24 лютого 2022 на території України введено воєнний стан через широкомасштабну військову агресію РФ проти України.

Формально введення воєнного стану не впливає на процес здійснення судочинства. Зокрема, відповідно до ст. 26 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» скорочення чи прискорення будь-яких форм судочинства в умовах воєнного стану забороняється. Водночас на практиці забезпечити безперебійну роботу судів в період війни вкрай важко.

Усі ці питання докладно викладені у пропонованому виданні для вдумливої уваги зацікавлених читачів. У першу чергу це видання буде корисно суддям, прокурорам, адвокатам та іншим працівникам органів правосуддя, працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям, службовим особам державних органів, інших органів влади і управління, практикуючим правникам, здобувачам юридичної освіти та їх викладачам.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов