Судове провадження на підставі угод у кримінальному процесі України: сучасний стан та перспективи

Судове провадження на підставі угод у кримінальному процесі України: сучасний стан та перспективи

4586
В наличии
Количество:
итого:
550 грн
характеристики Описание
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-992-626-5 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.2 кг 
Автор Рогальська В.В., Таус М.М. 
Тираж 100 шт
Год издания 2022 
Количество страниц 296 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографію присвячено дослідженню сучасного стану та перспективам розвитку судового провадження на підставі угод у кримінальному процесі України. Проаналізовано ґенезу законодавства та теоретичних поглядів щодо здійснення судового провадження на підставі угоди у кримінальному процесі України, визначено предмет та функціональне призначення судового провадження на підставі угод, а також досліджено угоду (її суб’єктний склад, форму та зміст) як предмет розгляду під час судового провадження.

Досліджено процесуальний порядок судового провадження на підставі угод в суді першої інстанції та визначено особливості здійснення перегляду вироку на підставі угоди в судах апеляційної та касаційної інстанції. Виділено ряд неврегульованих питань процесуальної регламентації судового провадження на підставі угод та запропоновано конкретні шляхи їх вирішення. З урахуванням позитивного міжнародного досвіду правового регулювання судового провадження на підставі угод визначені напрями вдосконалення порядку здійснення судового провадження на підставі угод у кримінальному процесі України.

Видання розраховано на науковців, викладачів, докторантів, аспірантів (ад’юнктів), здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», суддів, адвокатів, прокурорів, юристів, представників органів правопорядку, а також усіх, хто цікавиться зазначеною проблематикою.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов