Судове провадження на підставі угод у кримінальному процесі України: сучасний стан та перспективи
новинка

Судове провадження на підставі угод у кримінальному процесі України: сучасний стан та перспективи

4586
В наличии
Количество:
итого:
550 грн
характеристики Описание
Тираж 100 шт
Год издания 2022 
Количество страниц 296 стр
Автор Таус М.М., Рогальська В.В. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-992-626-5 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.2 кг 

Монографію присвячено дослідженню сучасного стану та перспективам розвитку судового провадження на підставі угод у кримінальному процесі України. Проаналізовано ґенезу законодавства та теоретичних поглядів щодо здійснення судового провадження на підставі угоди у кримінальному процесі України, визначено предмет та функціональне призначення судового провадження на підставі угод, а також досліджено угоду (її суб’єктний склад, форму та зміст) як предмет розгляду під час судового провадження.

Досліджено процесуальний порядок судового провадження на підставі угод в суді першої інстанції та визначено особливості здійснення перегляду вироку на підставі угоди в судах апеляційної та касаційної інстанції. Виділено ряд неврегульованих питань процесуальної регламентації судового провадження на підставі угод та запропоновано конкретні шляхи їх вирішення. З урахуванням позитивного міжнародного досвіду правового регулювання судового провадження на підставі угод визначені напрями вдосконалення порядку здійснення судового провадження на підставі угод у кримінальному процесі України.

Видання розраховано на науковців, викладачів, докторантів, аспірантів (ад’юнктів), здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», суддів, адвокатів, прокурорів, юристів, представників органів правопорядку, а також усіх, хто цікавиться зазначеною проблематикою.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов