Судовий допит. Науково-практичний посібник. Видання третє

Судовий допит. Науково-практичний посібник. Видання третє

153328
В наличии
Количество:
итого:
480 грн
характеристики Описание
Издательство Норма права 
Тираж 300 шт
Количество страниц 232 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Автор Туркот М.С. 
ISBN 978-617-7850-12-9 
Год издания 2020 
Вес 0.4 кг 

У науково-практичному посібнику розглянуто процесуальні, методичні і тактичні аспекти прямого, перехресного та одночасного допиту в суді. Авторами, з урахуванням практики Міжнарожного суду ООН та Європейського Суду з прав людини, висвітлено можливі судові ситуації, пов’язані з допитом свідка, потерпілого, обвинуваченого та експерта у судовому провадженні.

Це третє видання, перероблене та доповнене з урахуванням законодавчих змін, в якому розглянуто необхідні умови та підстави проведення допит в суді. Ураховуючи практичні потреби правозастосовників, авторами запропоновано методику підготовки юриста до допиту, техніку формулювання запитань, що використовуються з метою отримання показань. Окрім того детально розглянуто перелік найбільш дієвих тактичних прийомів при здійсненні судового допиту, які може бути використано в суді, та визначено алгоритм їхнього застосування.

Видання буде корисним для практичних працівників, які беруть участь у кримінальному провадженні, – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, правоохоронців, так само для науковців, аспірантів і студентів юридичних закладів вищої освіти.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов