Сурогатне материнство. Настільна книга адвоката, лікаря, сурмами, генетичних батьків та правоохоронця

Сурогатне материнство. Настільна книга адвоката, лікаря, сурмами, генетичних батьків та правоохоронця

154070
В наличии
Количество:
итого:
800 грн
характеристики Описание
Автор Триньова Я.О. 
ISBN 978-617-7850-34-1 
Издательство Норма права 
Вес 1 кг 
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Количество страниц 356 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Видання є першою комплексною роботою в цій сфері в Україні і містить в собі інформацію, необхідну всім учасникам правовідносин у сфері сурогатного материнства. Матеріал зібраний протягом декількох років з робочих нотаток під час особистої практики в цій сфері не тільки в якості адвоката, але правоохоронця і науковця. В книзі відображено майже всі ключові проблеми, які виникають в цих правовідносинах та запропоновані шляхи їх вирішення.

Рекомендації з виявлення та розкриття правопорушень у сфері ДРТ стануть в нагоді як для правоохоронців так і для інших осіб. Сурогатним матерям ознайомлення із змістом цього видання – є обов’язковим (!), адже вони, після народженої у програмі сурогатного материнства дитини, є найбільш юридично вразливі. Потенційним батькам (українським та іноземцям) теж буде корисно знати про всі проблеми, з якими вони можуть стикнутися під час їх участі у програмі сурогатного материнства.

Заклади охорони здоров’я/лікарі, які практикують в цій сфері знайдуться для себе цінну інформацію, використання якої зможе убезпечити їх від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень у сфері ДРТ.

Якщо ви плануєте практикувати в цій сфері (адвокат, правоохоронець, сурогатна матір, компанії-посередники чи заклад охорони здоров’я) – то без цієї настільної книги вам не обійтись!

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов