Теоретичні основи планування та програмування провадження слідчих (розшукових) дій
новинка

Теоретичні основи планування та програмування провадження слідчих (розшукових) дій

154064
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-532-9 
Год издания 2021 
Вес 0.4 кг 
Автор Хань О.О. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 198 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія присвячена розробленню наукової концепції планування та програмування слідчих (розшукових) дій та наданню рекомендацій, спрямованих на вдосконалення організації та провадження окремих слідчих (розшукових) дій.

Запропоновано поняття планування та програмування слідчих (розшукових) дій, їх співвідношення як категорій криміналістики, розкрито їх природу та функціональне призначення, з’ясовано основні правила (принципи) побудови планів та програм провадження слідчих (розшукових) дій. Розкриті технології планування та програмування слідчих (розшукових) дій, ситуаційна зумовленість побудови та реалізації планів і програм, у зв’язку з чим наголошено на необхідності дослідження типових моделей поведінки злочинця під час провадження слідчих (розшукових) дій.

Удосконалено та запропоновано типові форми письмових планів таких слідчих (розшукових) дій як допит, одночасний допит двох або більше вже допитаних осіб (очна ставка) та обшук за умови присутності обшукуваного. Розроблено типову програму провадження обшуку.

Також акцентовано на пріоритетності застосування цільового підходу до розробки програм провадження окремих слідчих (розшукових) дій.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов