Теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні

Теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні

15268
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Кушнір І.М. 
Количество страниц 432 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-737-5 

У монографії розглянуто актуальні теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні. Досліджено питання розвитку будівельної галузі України та визначено її вплив на розбудову національної економіки через призму податково-правового регулювання.

Завдяки аналізу функцій податкової системи, принципів оподаткування та елементів податку визначено вплив податкової політики на розвиток будівельної галузі. Проана-лізовано зміст податкових правовідносин у сфері будівельної діяльності та виявлено особливості їх об’єктного та суб’єктного складу.

Досліджено податково-правові аспекти залучення фінансово-правових моделей у будівництво. Розкрито особливості справляння окремих податків у будівельній галузі.

Запропоновано шляхи удосконалення національного законодавства у сфері оподаткування будівельної діяльності через призму впровадження фінансових, податкових та галузевих європейських стандартів.

Видання розраховане на викладачів, аспірантів і студентів вищих навчаль-них закладів, практиків, долучених до правового супроводження будівельної галузі, а також усіх, хто цікавиться проблемами податкового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов