Теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні

Теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні

15268
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Кушнір І.М. 
Количество страниц 432 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-737-5 
Тип издания Монография 
Вес 0.5 кг 

У монографії розглянуто актуальні теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні. Досліджено питання розвитку будівельної галузі України та визначено її вплив на розбудову національної економіки через призму податково-правового регулювання.

Завдяки аналізу функцій податкової системи, принципів оподаткування та елементів податку визначено вплив податкової політики на розвиток будівельної галузі. Проана-лізовано зміст податкових правовідносин у сфері будівельної діяльності та виявлено особливості їх об’єктного та суб’єктного складу.

Досліджено податково-правові аспекти залучення фінансово-правових моделей у будівництво. Розкрито особливості справляння окремих податків у будівельній галузі.

Запропоновано шляхи удосконалення національного законодавства у сфері оподаткування будівельної діяльності через призму впровадження фінансових, податкових та галузевих європейських стандартів.

Видання розраховане на викладачів, аспірантів і студентів вищих навчаль-них закладів, практиків, долучених до правового супроводження будівельної галузі, а також усіх, хто цікавиться проблемами податкового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов