Теоретичні засади методики розслідування шахрайства, пов'язаного з відчуженням об'єктів нерухомого майна громадян

Теоретичні засади методики розслідування шахрайства, пов'язаного з відчуженням об'єктів нерухомого майна громадян

153159
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Год издания 2019 
ISBN 978-966-916-700-2 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.3 кг 
Автор Павлова Н.В., Чаплинський К.О., Птушкін Д.А. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 196 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

В монографії з урахуванням сучасного стану розвитку криміналістичної науки та правоохоронної практики визначено поняття й елементи криміналістичної характеристики шахрайства, пов’язаного з відчуженням об’єктів нерухомого майна громадян, окреслено способи, слідову картину таких злочинів, досліджено особу злочинця й потерпілого.

Розкрито особливості організації та планування розслідування шахрайства, пов’язаного із нерухомістю. Досліджено особливості аналізу первинної інформації та обставини, що підлягають встановленню. Запропоновано алгоритми дій слідчого у типових слідчих ситуаціях початкового етапу розслідування. Наголошено на проблемних питаннях взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, органами державної влади й місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

Удосконалено тактичне забезпечення проведення слідчих (розшукових) дій. Досліджено особливості використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів вказаної категорії.

Для науковців, викладачів, курсантів, студентів та слухачів вищих юридичних навчальних закладів, ад’юнктів та аспірантів, працівників поліції, прокуратури та адвокатури, усіх тих, хто виявляє інтерес до юридичної науки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов