Теоретико-правова характеристика процесуального статусу сторін в адміністративному судочинстві

Теоретико-правова характеристика процесуального статусу сторін в адміністративному судочинстві

153497
В наличии
Количество:
итого:
160 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Год издания 2015 
ISBN 978-966-438-961-4 
Автор Ківалов С.В., Козачук Д.А., Топор І.В. 
Вес 0.4 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 300 шт
Количество страниц 232 стр
Переплет мягкий 

Монографію присвячено встановленню змісту га особливостей процесуального статусу сторін в адміністративному судочинстві, а також виявленню недоліків його правового регулювання і обгрунтуванню пропозицій щодо внесення змін до адміністративного процесуального законодавства.

Сторони в адміністративному судочинстві досліджено як головних обов’язкових первинних учасників провадження, які вступають у процес від свого імені з метою захисту або забезпечення реалізації своїх прав, свобод, інтересів чи повноважень, наділені особливим процесуальним статусом, який встановлює ідеальну модель їх взаємодії із судом на визначених законодавством України принципах.

Охарактеризовано елементи процесуального статусу сторін в адміністративному судочинстві з урахуванням процесуальної ролі, видів і форм проваджень, а також виокремлено ознаки процесуального статусу сторін в адміністративному судочинстві.

Окрему увагу приділено групі сторін в непозовного провадження як можливих суб’єктів правовідносин, пов’язаних із застосуванням обмежувальних заходів, які вимагають підтвердження законності їх застосування у судовому порядку. Визначено особливості реалізації прав сторін у письмовому провадженні та доведено необхідність надання судді повноваження змінювати форму розгляду справи. Систематизовано права та обов’язки сторін при розгляді та вирішенні справ скороченого провадження.

Монографію розраховано на юристів, науковців, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов