Теоретико-правові засади призначення та виконання спеціальних покарань щодо військослужбовців

Теоретико-правові засади призначення та виконання спеціальних покарань щодо військослужбовців

152818
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 0.6 кг 
Год издания 2019 
Тираж 200 шт
Автор Ніколаєнко Т.Б. 
Количество страниц 520 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-738-8 
Тип издания Монография 

У монографії комплексно досліджено актуальні проблеми теоретико-правових засад призначення та виконання спеціальних покарань, застосовуваних до військовослужбовців, узгодження їх з правовими нормами, що регулюють порядок проходження військової служби.

Окреслено спеціальні ознаки, які відрізняють покарання, застосовувані до військовослужбовців, серед інших у єдиній системі покарань і як її складник визначають виключність реалізації до військовослужбовців.

Здійснено порівняльно-правовий аналіз нормативної моделі призначення та виконання спеціальних покарань, застосовуваних до військовослужбовців у різних правових системах. Запропоновано Концепцію стратегічного розвитку військової юстиції в кримінально-правовому та кримінально-виконавчому аспектах зі специфікою регулювання військових правовідносин із суб’єктами їх реалізації.

Для науковців, викладачів, студентів, курсантів (слухачів) юридичних навчальних закладів, працівників правоохоронних органів, органів прокуратури, персоналу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, суддів та всіх, хто цікавиться питаннями кримінальної відповідальності за законодавством України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов