Теорія, досвід та практика адміністративно-правового забезпечення права на мирні зібрання
новинка

Теорія, досвід та практика адміністративно-правового забезпечення права на мирні зібрання

154037
В наличии
Количество:
итого:
440 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-431-5 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Кобрусєва Є.А. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 404 стр

Монографія присвячена дослідженню адміністративно-правового забезпечення права на мирні зібрання в Україні. В дослідженні розкрито концептуальний підхід щодо покращення ефективності правового механізму забезпечення права на мирні зібрання. Визначено історичні передумови формування парадигми права на мирні зібрання.

Окреслено проблематику механізму забезпечення права на мирні зібрання. Здійснено класифікацію адміністративного контролю як адміністративно-правової гарантії прав та свобод громадян. Досліджено особливості провадження щодо розгляду та вирішення адміністративних справ щодо реалізації права на мирні зібрання.

Проаналізовано питання правового регулювання відповідних правовідносин на міжнародному рівні. Визначено шляхи оптимізації даного напряму діяльності з урахуванням імплементації у вітчизняне законодавство позитивного зарубіжного досвіду.

Для науково-педагогічних працівників, ад'юнктів та аспірантів, викладачів, слухачів та студентів юридичних ВНЗ, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов