Теорія кримінального переслідування

Теорія кримінального переслідування

15137
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 0.5 кг 
Автор Федущак-Паславська Г.М., Мальський М.З., Мацях М.М., Гринчак В.А., Заяць І.Я., Петлюк В.І. 
Тип издания Монография 
Тираж 300 шт
Год издания 2019, 2007 
Количество страниц 461 стр
Издательство Знання, Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 966-346-283-3 

На підставі проведеного аналізу доктринального та нормативного матеріалу, а також результатів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю визначено закономірності становлення та розвитку стандартів поведінки держав у процесі кримінального переслідування правопорушників.

Наголошено, що кримінальне переслідування є функцією держави, в основу якої покладено дотримання прав людини й основних свобод, виокремлено історичні, теоретичні та практичні тенденції й особливості становлення та вдосконалення національних та міжнародно-правових механізмів, спрямованих на забезпечення цієї функції як наслідку, що випливає з державного суверенітету. Окремі положення розкривають особливості процесів міжнародного співробітництва, в тому числі за участю України, задля забезпечення невідворотності покарання злочинців.

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, юристів та спеціалістів у сфері міжнародних відносин і політології, а також працівників державних органів, діяльність яких спрямована на боротьбу зі злочинністю.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов