Теорія кримінального переслідування
новинка

Теорія кримінального переслідування

15137
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Гринчак В.А., Заяць І.Я., Петлюк В.І., Федущак-Паславська Г.М. 
Количество страниц 208 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-562-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2019 
Тираж 100 шт

На підставі проведеного аналізу доктринального та нормативного матеріалу, а також результатів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю визначено закономірності становлення та розвитку стандартів поведінки держав у процесі кримінального переслідування правопорушників.

Наголошено, що кримінальне переслідування є функцією держави, в основу якої покладено дотримання прав людини й основних свобод, виокремлено історичні, теоретичні та практичні тенденції й особливості становлення та вдосконалення національних та міжнародно-правових механізмів, спрямованих на забезпечення цієї функції як наслідку, що випливає з державного суверенітету. Окремі положення розкривають особливості процесів міжнародного співробітництва, в тому числі за участю України, задля забезпечення невідворотності покарання злочинців.

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, юристів та спеціалістів у сфері міжнародних відносин і політології, а також працівників державних органів, діяльність яких спрямована на боротьбу зі злочинністю.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов