Теорія кримінального переслідування

Теорія кримінального переслідування

15137
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Мацях М.М., Мальський М.З. 
Количество страниц 461 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2007 
ISBN 966-346-283-3 
Издательство Знання 
Вес 0.5 кг 

На підставі проведеного аналізу доктринального та нормативного матеріалу, а також результатів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю визначено закономірності становлення та розвитку стандартів поведінки держав у процесі кримінального переслідування правопорушників.

Наголошено, що кримінальне переслідування є функцією держави, в основу якої покладено дотримання прав людини й основних свобод, виокремлено історичні, теоретичні та практичні тенденції й особливості становлення та вдосконалення національних та міжнародно-правових механізмів, спрямованих на забезпечення цієї функції як наслідку, що випливає з державного суверенітету. Окремі положення розкривають особливості процесів міжнародного співробітництва, в тому числі за участю України, задля забезпечення невідворотності покарання злочинців.

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, юристів та спеціалістів у сфері міжнародних відносин і політології, а також працівників державних органів, діяльність яких спрямована на боротьбу зі злочинністю.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов