Теорія принципів адміністративно-процедурного права

Теорія принципів адміністративно-процедурного права

153251
В наличии
Количество:
итого:
630 грн
характеристики Описание
Автор Шарая А.А. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 400 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2019 
ISBN 978-966-992-053-9 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.4 кг 

Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретичних проблем застосування принципів адміністративно-процедурного права. У роботі у логічній послідовності висвітлюються базові положення щодо принципів адміністративно-процедурного права.

Досліджується ґенеза системи уявлень про принципи адміністративно-процедурного права, формулюється їх авторське поняття та специфічні ознаки. Задля цього аналізується зміст принципів права як комплексної правової інтегративної категорії. Окрема увага приділена і сутності адміністративно-процедурного права як сфері об’єктивізації принципів.

Зосереджено дослідження на теоретико-методологічних основах теорії принципів адміністративно-процедурного права, зокрема на їх класифікаційному розподілі із застосуванням великої кількості критеріїв. Також характеризується система принципів адміністративно-процедурного права. Подається комплексний та ґрунтовний аналіз змісту принципів адміністративно-процедурного права з урахуванням їх класифікаційного розподілу.

Звернуто увагу на концептуальні засади реалізації принципів адміністративно-процедурного права та запропоновано концепцію їх реалізації.

Для науковців, практичних працівників, викладачів і студентів, широкого кола читачів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов