Теорія та практика реалізації адміністративних процедур у сфері соціального захисту населення

Теорія та практика реалізації адміністративних процедур у сфері соціального захисту населення

153160
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Легеза Є.О., Уханенко С.А. 
Количество страниц 196 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2019 
ISBN 978-966-916-756-9 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.3 кг 

Монографія присвячена дослідженню теорії та практики реалізації адміністративних процедур в сфері соціального захисту населення.

Розкрито поняття, характерні ознаки, принципи та класифікацію адміністративних процедур у сфері соціального захисту населення в Україні. Визначено особливості нормативно-правового регулювання адміністративних процедуру сфері соціального захисту населення.

Охарактеризовано стадії адміністративної процедури у сфері соціального захисту населення в Україні. Визначено сутність оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів публічної адміністрації під час адміністративної процедури у сфері соціального захисту населення. Узагальнено зарубіжний досвід здійснення адміністративних процедур у сфері соціального захисту населення з метою визначення можливостей запровадження його позитивних здобутків в Україні. Визначено проблеми та перспективи розвитку законодавства в галузі здійснення адміністративних процедур у сфері соціального захисту населення в Україні.

Для науковців, викладачів, студентів та слухачів юридичних факультетів і закладів освіти, а також працівників правоохоронних органів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов