Територіальна громада та органи місцевого самоврядування України у локальній системі зовнішньоекономічної діяльності

Територіальна громада та органи місцевого самоврядування України у локальній системі зовнішньоекономічної діяльності

12554
В наличии
Количество:
итого:
150 грн
характеристики Описание
Издательство Фенікс 
ISBN 978-966-928-122-7 
Автор Васильев Е.А., Баймуратов М.О. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 216 стр
Переплет твердый 
Год издания 2017 

Монографія присвячена комплексному дослідженню ролі територіальної громади і органів місцевого самоврядування України у створенні локальної системи зовнішньоеконеомічної діяльності. Проведено комплексний аналіз теоретико-філософських підходів до визначення концептуальних підходів до потенціалу зовнішньоекономічної діяльності територіальної громади та сформованих нею органів.
Піддано комплексному аналізу чинну нормативну базу, що формує правосубєктність територіальної громади та компетенцію її органів місцевого самоврядування в сфері зовнішньоекономічної діяльності, а також досліджено роль міжнародних стандартів місцевого самоврядування в становленні такої правосубєктності і компетенції. Досліджено актуальні питання організаційного та правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності органів місцевого самоврядування.
Монографія рекомендується студентам, аспірантам, викладачам, державним та муніципальним службовцям, а також всім хто цікавиться актуальними проблемами становлення та розвитку в Україні системи місцевого самоврядування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов