Трансформація політичних інститутів у сучасних перехідних суспільствах

Трансформація політичних інститутів у сучасних перехідних суспільствах

14438
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2016 
Автор Стойко О.М. 
ISBN 978-966-02-8173-8 
Тираж 100 шт
Количество страниц 416 стр
Издательство Логос 

Визначення джерел та прогнозування наслідків інституційних змін є одним з найважливіших завдань політичної науки, оскільки пошук найбільш оптимальної форми інституційного устрою держави, здатного відповідати на виклики сьогодення і майбутнього, є актуальним як для перехідних суспільств, так і розвинених демократій.
Розглянуто основні наукові підходи до розуміння політичних інститутів, процесів їх трансформації та еволюцію інституційного аналізу.
Визначено чинники інституційного вибору в перехідних країнах, типологізовано умови, що сприяють демократизації, та охарактеризовано основні напрями інституційних змін.
Проаналізовано взаємозв'язок між демократизацією та державотворенням, між інституційною спроможністю держави та якістю політичних інститутів.
З'ясовано вплив форми державного правління та особливостей формування уряду на успішність демократичного транзиту, проаналізовано значення конституції для становлення політичного режиму. Розглянуто роль та функції політичної партії як основного актора демократизаційних процесів.
Для науковців, політиків, громадських діячів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, широкого загалу читачів, які цікавляться питаннями політичного життя та державотворення в Україні.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов