Трудове право Сполучених Штатів Америки

Трудове право Сполучених Штатів Америки

14975
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Венедіктов С.В. 
Тираж 100 шт
Издательство Ніка-Центр 
Количество страниц 168 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-7067-32-8 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 

Монографія присвячена дослідженню особливостей правового регулювання трудових відносин у Сполучених Штатах Америки. Проведено загальну характеристику історичного становлення та розвитку трудового права США.

Досліджено досвід Сполучених Штатів при формуванні джерел трудового права. Висвітлено механізми реалізації колективно-договірного регулювання праці. З методологічних та практичних позицій розкрито правову природу трудового договору, його сторони та зміст.

Охарактеризовано специфіку застосування доктрини «найму за бажанням» при припиненні трудових правовідносин. Проаналізовано судову систему Сполучених Штатів та механізми безпосереднього розв’язання трудових спорів.

Зосереджено увагу на позитивних аспектах американського трудового права, які можуть бути враховані в Україні під час подальшого вдосконалення національного трудового законодавства.

Розрахована на науковців, викладачів, докторантів і студентів вищих навчальних закладів юридичної спрямованості та усіх, кого цікавлять питання українського та зарубіжного трудового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов