Трудове право України: академічний курс.

Трудове право України: академічний курс.

14462
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 500 шт
Количество страниц 552 стр
Переплет твердый 
Год издания 2014 
Издательство ІнЮре 
Автор Пилипенко П.Д. 
ISBN 978­-966-­313-488-8 

У підручнику на основі чинного трудового законодавства та практики його застосування розкриваються основні інститути сучасного трудового права України.
Пропоноване читачам видання є переробленим і доповненим варіантом виданого у 2010 році підручника "Трудове право України. Академічний курс", який загалом отримав схвальну оцінку фахівців-юристів та студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів. У цьому виданні автори спробуваливрахувати побажання читачів та виправити недоліки, що траплялися у попередньому виданні. При цоьму вони пропонують власне бачення ефективності правових актів, ухвалених за останній період, та мають надію, що це допомагає студентам та іншим шанувальникам трудового права глибше розуміти проблеми сучасного трудового права та усвідомити перспективи його майбутнього розвитку.
Буде корисним для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, працівників юридичної і кадрової служби, профспілкових працівників та усіх, хто цікавиться трудовим правом.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов