Цивільне право в Україні. У 2 частинах. Частина 1. Загальна. Видання 2-ге

Цивільне право в Україні. У 2 частинах. Частина 1. Загальна. Видання 2-ге

12897
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 736 стр
Переплет твердый 
Год издания 2018 
Издательство Ліра-К 
Автор Шишка Р.Б. 
ISBN 978-617-7605-05-7 
Тираж 300 шт

2-е видання, перероблене і доповнене

Підручник розроблено відповідно до програми Цивільне право України на основі положень актів чинного цивільного законодавства, з урахуванням вимог Болонської системи, досвіду регулювання цих відносин в інших країнах, існуючих основних теоретичних конструкцій окремих інститутів цивільного права, судової практики, накопиченого авторами досвіду його викладання як навчальної дисципліни.

В ньому поміщені аналітичні огляди відомих теоретичних конструкцій окремих інститутів і субінститутів цивільного права, у тому числі авторські, бачення розв’язання вузьких місць правозастосування. Він може бути використаний при проведенні наукових досліджень. Є відмінності у структурі та викладенні матеріалу: вказується план, основні акти цивільного законодавства, та додаткова література, а у кінці – питання для самоконтролю.

Розрахований на, студентів, у тому числі за програмами магістерської підготовки за напрямками приватного права, викладачів, аспірантів, вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівнів акредитації. Буде корисний практикам та іншим особам, які цікавляться проблемами та новинками цивільного права, особливо молодим викладачам, здобувачам.

Може бути рекомендований пересічним учасникам конкретних правовідносин, оскільки містить опис типових таких правовідносин, рекомендації щодо вирішення спорів за ними.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов