Цивільне законодавство України (основні категорії, принципи та концепти)

Цивільне законодавство України (основні категорії, принципи та концепти)

12717
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Количество страниц 344 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2012 
ISBN 978-966-438-641-5 
Автор Харитонов Є.О. 
Вес 1 кг 
Издательство Фенікс 

Монографія підготовлена колективом авторів у результаті виконання першого етапу науково-дослідницьких робіт за фундаментальною науковою темою "Методологічне підгрунтя вдосконалення цивільного законодавства України" на замовлення МОН Молодьспорту України.

Містить дослідження базових категорій цивільного законодавства. Визначено співвідношення принципів приватного, цивільного права та засад цивільного законодавства, сутність засад цивільного законодавства та їх місце у системі цивільно-правового регулювання, досліджено засади цивільного законодавства, що регулює окремі групи відносин, окремі форми цивільного законодавства та особливості регулювання деяких цивільних та суміжних з цивільними груп відносин.

Призначена для наукових працівників та практикуючих правознавців, які займаються розробками концепції та практичними проблемами вдосконалення цивільного законодавства України. Може бути корисною також для студентів, аспірантів і викладачів юридичних ВНЗ, юристів-практиків та кожному, хто цікавиться проблемами та перспективами розвитку вітчизняного цивільного законодавства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов