Цивільно-правове регулювання відносин у сфері надання медичної допомоги: питання теорії і практики

Цивільно-правове регулювання відносин у сфері надання медичної допомоги: питання теорії і практики

14937
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-966-2019-32-2 
Тип издания Монография 
Вес 1.5 кг 
Издательство Видавництво ЛОБФ "Медицина і право" 
Тираж 100 шт
Автор Сенюта І.Я. 
Количество страниц 640 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У виданні висвітлено результати комплексного теоретико-практичного дослідження цивільних правовідносин у сфері надання медичної допомоги.

Автором з методологічних позицій на основі доктринальних досягнень права та медицини, національного законодавства, судової практики, зокрема Європейського суду з прав людини, розкрито етимологію і взаємозв'язок поня-тійно-категоріального апарату, генезу вітчизняної цивілістичної думки щодо правовідносин у сфері надання медичної допомоги та її сучасний стан, поняття, правову природу, класифікацію та елементи правовідносин у сфері надання медичної допомоги.

Окрему увагу приділено підставам виникнення, зміни та припинення правовідносин у сфері надання медичної допомоги, з огляду на новітній інструментарій, зумовлений медичною реформою, а також цивільно-правовому захисту і відповідальності в цій сфері. У монографії сформульовано науково-обґрунтовані пропозиції для юридичної і медичної практик, а також для удосконалення цивільно-правового регулювання аналі-зованих відносин.

Для наукових та науково-педагогічних працівників, студентів юридич¬них і медичних закладів вищої освіти, широкого кола практикуючих юристів і працівників системи охорони здоров'я, а також інших фахівців, сферою інте-ресу яких є цивільне право, медичне право та охорона здоров'я.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов