Цивільно-процесуальні відносини: теоретичні аспекти

Цивільно-процесуальні відносини: теоретичні аспекти

153297
В наличии
Количество:
итого:
400 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-916-880-1 
Год издания 2019 
Вес 0.5 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 300 шт
Автор Діденко Л.В. 
Количество страниц 390 стр
Язык украинский 

Монографію присвячено комплексному дослідженню теоретичних аспектів цивільно-процесуальних правовідносин. У науковій роботі здійснено правову характеристику ґенези наукових концепцій цивільних процесуальних відносин як інституту цивільного процесуального права.

З’ясовано напрями та методологію дослідження цивільних процесуальних відносин. Проведено порівняльно-правовий аналіз цивільно-правових та цивільно-процесуальних відносин у науці цивільного процесуального права.

Розглянуто ознаки цивільних процесуальних правовідносин. Досліджено систему цивільних процесуальних правовідносин. Виявлено місце та функції цивільних процесуальних відносин у механізмі цивільного процесуального регулювання.

Проаналізовано підстави та передумови виникнення цивільних процесуальних правовідносин, їх зміни та припинення. Визначено види цивільних процесуальних правовідносин. Виокремлено елементи цивільних процесуальних правовідносин. Наведено наукові теорії щодо об’єкта правовідносин, його визначення та природа. Визначено поняття та ознаки суб’єктів цивільно-процесуальних відносин, їх класифікацію та правовий статус.

Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів, аспірантів і докторантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблематикою цивільно-процесуальних правовідносин.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов