У світлі соціального натуралізму (вибране)

У світлі соціального натуралізму (вибране)

153205
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Паливода А.В. 
ISBN 978-966-437-579-2 
Автор Костенко О.М. 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Количество страниц 812 стр

У книзі професора О. М. Костенка представлені вибрані твори в галузі соціальної філософії, юриспруденції і кримінології, в яких розробляється і використовується методологія соціального натуралізму.

Спираючись на ідеї відомих мислителів, автор обгрунтовує теорію соціального натуралізму, згідно з якою поряд з фізичною і біологічною формами природи існує також соціальна форма природа зі своїми, властивими лише їй, законами - законами соціальної природи. Ця теорія може стати методологічною основою для «натуралізації» соціальних наук, спрямовуючи їх на пізнання (відкриття) законів соціальної природи. Соціальний натуралізм розглядається як інструмент не лише для пізнання (відкриття) законів соціальної природи, а й для узгодження соціальної практики людей із цими законами, що має сприяти соціальному прогресу.

Ідеї, викладені у цих творах, можуть бути використані у соціальній практиці для протидії різноманітним соціальним аномаліям, а також для формування соціальної культури людей і запобігання їх соціопатизації.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов