Учасники бойових дій. Правовий довідник

Учасники бойових дій. Правовий довідник

4906
В наличии
Количество:
итого:
680 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Автор Пєтков С.В., Коропатнік І.М., Микитюк М.А., Павлюк О.О. 
ISBN 978-966-370-787-7 
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавничий дім "Професіонал" 
Тираж 300 шт
Год издания 2023 
Количество страниц 502 стр
Переплет мягкий 

Постановою КМУ від 21 жовтня 2022 р. № 1193 внесені зміни постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413, що впорядкувало процедуру отримання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям та особам, що них прирівняні, які стали на захист Вітчизни з 24 лютого 2022 року.

Таким чином процедура отримання вказаного статусу здійснюється у відповідності до затвердженого постановою КМУ Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

Пропоноване видання пропонує юридичні поради щодо отримання вказаного статутсу, а також інші правові питання для осіб, які захищають Україну від ворога. Також видання буде в нагоді здобувачам юридичної освіти та їх викладачам, практикуючим правникам, адвокатам, правозахисникам.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов