Участь громадськості в запобіганні корупційним злочинам в Україні

Участь громадськості в запобіганні корупційним злочинам в Україні

15043
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Издательство Право 
Язык украинский 
ISBN 978‑966‑937-515-5 
Год издания 2018 
Вес 0.1 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 300 шт
Автор Білецький А.В. 
Количество страниц 188 стр
Переплет мягкий 

Дослідження присвячено визначенню шляхів посилення функціональної спроможності громадськості у сфері протидії корупції та розробці рекомендацій стосовно заходів запобігання корупційним злочинам в Україні. Надано характеристику громадськості як суб’єкта запобігання корупційним злочинам та досліджено основні результати її антикорупційної діяльності в Україні.

Виявлено тенденції поширення корупційних злочинів в Україні. Розглянуто міжнародний аспект залучення громадськості до заходів запобігання корупційним злочинам. Сформовано низку заходів, за допомогою яких громадськість здатна брати участь в антикорупційній реформі в країні, взаємодіяти з іншими суб’єктами запобігання корупційним злочинам, протидіяти корупційним правопорушенням у приватній сфері, здійснювати контроль за діяльністю спеціалізованих суб’єктів запобігання корупційним злочинам.

Для науковців, аспірантів, студентів, практичних працівників, громадських активістів та експертів, а також усіх, хто цікавиться питаннями залучення громадськості до заходів запобігання корупційним злочинам.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов