Участь громадськості в запобіганні корупційним злочинам в Україні
новинка

Участь громадськості в запобіганні корупційним злочинам в Україні

15043
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
ISBN 978‑966‑937-515-5 
Год издания 2018 
Вес 0.1 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 300 шт
Автор Білецький А.В. 
Количество страниц 188 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 

Дослідження присвячено визначенню шляхів посилення функціональної спроможності громадськості у сфері протидії корупції та розробці рекомендацій стосовно заходів запобігання корупційним злочинам в Україні. Надано характеристику громадськості як суб’єкта запобігання корупційним злочинам та досліджено основні результати її антикорупційної діяльності в Україні.

Виявлено тенденції поширення корупційних злочинів в Україні. Розглянуто міжнародний аспект залучення громадськості до заходів запобігання корупційним злочинам. Сформовано низку заходів, за допомогою яких громадськість здатна брати участь в антикорупційній реформі в країні, взаємодіяти з іншими суб’єктами запобігання корупційним злочинам, протидіяти корупційним правопорушенням у приватній сфері, здійснювати контроль за діяльністю спеціалізованих суб’єктів запобігання корупційним злочинам.

Для науковців, аспірантів, студентів, практичних працівників, громадських активістів та експертів, а також усіх, хто цікавиться питаннями залучення громадськості до заходів запобігання корупційним злочинам.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов