Умисні вбивства військовослужбовців, які вчинені в умовах проведення бойових дій (кримінально-правовий, кримінальний процесуальний та криміналістичні аспекти)
новинка

Умисні вбивства військовослужбовців, які вчинені в умовах проведення бойових дій (кримінально-правовий, кримінальний процесуальний та криміналістичні аспекти)

4916
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Сиводєд І.С., Саінчин О.С. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-992-762-0 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.5 кг 
Тираж 300 шт
Год издания 2022 
Количество страниц 470 стр

У монографії розглянуто комплекс теоретичних і практичних питань розслідування умисних вбивств військовослужбовців під час проведення бойових дій. Проаналізовано сучасний стан злочинних правопорушень, пов’язаних із вбивствами військовослужбовців в зоні проведення бойових дій у Луганській і Донецькій областях. У криміналістичному розумінні надане визначення поняття правопорушень, пов’язаних із вбивствами військовослужбовців, наведено аргументи щодо підходу до визначення меж початкового етапу розслідування правопорушень, пов’язаних із вбивствами військовослужбовців.

Розкрито специфіку взаємодії органів досудового розслідування з державними й недержавними суб’єктами. Розглянуто особливості тактики проведення окремих слідчих (розшукових) дій і надані практичні рекомендації. Окреслено специфіку роботи з документами та висвітлені особливості використання спеціальних знань під час досудового розслідування правопорушень, пов’язаних із вбивствами військовослужбовців, і зроблено акцент на сучасному стані та перспективах судових експертиз.

Монографія призначена для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти, практичних працівників органів слідства, прокуратури та суду.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов