Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі за законодавством України та Держави Ізраїль

Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі за законодавством України та Держави Ізраїль

153158
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Автор Козакова І.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 180 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2019 
ISBN 978-966-916-861-0 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.3 кг 

Монографія присвячена аспектам теоретичного і практичного характеру, що стосуються проблем застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі за законодавством України та Держави Ізраїль.

У монографії здійснено історичний аналіз розвитку інституту умовно-дострокового звільнення та проведено відмежування його від суміжних інститутів кримінального права. Визначено підстави, порядок та правові наслідки застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання засуджених до позбавлення волі за законодавством України та Держави Ізраїль.

Проведено аналіз криміногенного контингенту осіб, які мають право на умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі. За результатами дослідження сформульовано нові теоретичні положення, пов’язані зі вдосконаленням шляхів застосування вітчизняного інституту умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі.

Наукове видання призначене для студентів, аспірантів, науковців та викладачів юридичних вищих навчальних закладів, працівників правоохоронних органів та судів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов