Уніфікація колізійних норм про перевезення морем пасажирів та їх багажу в міжнародному приватному праві

Уніфікація колізійних норм про перевезення морем пасажирів та їх багажу в міжнародному приватному праві

153494
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Даниленко Д.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 216 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Фенікс 
ISBN 978-966-928-491-4 

У монографії на основі історичного досвіду досліджено етапи розвитку правового регулювання відносин у сфері міжнародного морського перевезення, а також основні засади міжнародних конвенцій і протоколів перевезення пасажирів та їх багажу, насамперед Афінської конвенції 1974 р.

Проаналізовано принципи і методи (колізійний, імперативності норм, автономії волі) правового регулювання приватноправових відносин з іноземним елементом. Виділено значущість міжнародної уніфікації правил, що регулюють перевезення в міжнародному морському сполученні.

Розроблено авторські дефініції понять міжнародного перевезення морем «міжнародне перевезення», «судно», «військове судно», «морське торговельне судно». Розглянуто встановлені міжнародним приватним правом умови міжнародних концепцій і договорів щодо місця реєстрації та національності судна, оформлення договору перевезення.

Досліджено підстави, умови та склад правопорушення у міжнародному морському сполученні за цивільно-правовими договірними зобов’язаннями^Гясовано форми й особливості реалізації положень Афінської конвенції в обставинах незбереження перевезення багажу та пасажирів.

Монографія призначена науковим працівникам, викладачам, практичним працівникам і всім, хто цікавиться проблематикою міжнародного приватного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов