Універсалізм і релятивізм правових цінностей у діалозі правових систем

Універсалізм і релятивізм правових цінностей у діалозі правових систем

14116
В наличии
Количество:
итого:
180 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-247-7 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 100 шт
Автор Жебровська К.А. 
Количество страниц 222 стр
Язык украинский 

У монографії розкрито особливості концепції універсалізму та релятивізму правових цінностей, які характеризують останні в універсальному та регіональному вимірі, що відображають різні концептуальні підходи до їх розуміння. Визначено роль правових цінностей у діалозі правових систем.

Охарактеризовано дуалізм європейських правових цінностей відповідно до концепцій універсалізму і релятивізму.

Здійснено аналіз основних європейських правових цінностей як орієнтирів реформування правової системи України, які набули нормативного закріплення в основоположних нормативно-правових актах Ради Європи та Європейського Союзу. Виявлено можливості адаптації та гармонізації європейських правових цінностей у процесі реформування правової системи України

Основні положення і висновки дослідження можуть бути корисними для подальшого аналізу правових цінностей у контексті діалогу правових систем, у процесі адаптації законодавства України до законодавсгва ЄЄ із урахуванням особливостей традицій правового розвитку, у навчальному процесі, а також при вдосконаленні навчального матеріалу із загальнотеоретичної юриспруденції, порівняльного правознавства, філософії права.

Для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також для тих, хто цікавиться проблематикою, яка розглядається у монографії.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов