Універсалізм і релятивізм правових цінностей у діалозі правових систем

Універсалізм і релятивізм правових цінностей у діалозі правових систем

14116
В наличии
Количество:
итого:
180 грн
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 100 шт
Автор Жебровська К.А. 
Количество страниц 222 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-247-7 

У монографії розкрито особливості концепції універсалізму та релятивізму правових цінностей, які характеризують останні в універсальному та регіональному вимірі, що відображають різні концептуальні підходи до їх розуміння. Визначено роль правових цінностей у діалозі правових систем.

Охарактеризовано дуалізм європейських правових цінностей відповідно до концепцій універсалізму і релятивізму.

Здійснено аналіз основних європейських правових цінностей як орієнтирів реформування правової системи України, які набули нормативного закріплення в основоположних нормативно-правових актах Ради Європи та Європейського Союзу. Виявлено можливості адаптації та гармонізації європейських правових цінностей у процесі реформування правової системи України

Основні положення і висновки дослідження можуть бути корисними для подальшого аналізу правових цінностей у контексті діалогу правових систем, у процесі адаптації законодавства України до законодавсгва ЄЄ із урахуванням особливостей традицій правового розвитку, у навчальному процесі, а також при вдосконаленні навчального матеріалу із загальнотеоретичної юриспруденції, порівняльного правознавства, філософії права.

Для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також для тих, хто цікавиться проблематикою, яка розглядається у монографії.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов