Виборчий кодекс України. Науково-практичний коментар

Виборчий кодекс України. Науково-практичний коментар

153479
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Професіонал" 
Вес 2 кг 
Автор Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 800 стр
Год издания 2020, 2021 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Комментарий 
ISBN 978-966-370-401-2 

Станом на 1 грудня 2021 року.

Кодекс увібрав положення основних законодавчих актів, які до прийняття Виборчого кодексу регулювали питання, що пов’язані із виборчим процесом.

Це Закони України «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеві вибори» (деякі приписи останнього закону залишаються тимчасово в силі, тобто цей Закон втратив чинність, крім положень щодо організації та проведення повторних, проміжних, додаткових виборів і заміщення депутатів, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, повноваження яких достроково припинені, що діють до наступних чергових або позачергових виборів депутатів місцевих рад, на підставі Виборчого кодексу).

Звертаємо увагу на основну новацію Кодексу, тобто вибори до Верховної Ради України відбуваються за пропорційною системою з відкритими регіональними списками, що дає змогу виборцям впливати на те, хто від партій потрапить до Ради.

Коментар буде в нагоді учасникам виборів, майбутнім кандидатам у депутати, їх помічникам, довіреним особам, спостерігачам на вибрчих дільницях, членам виборчих дільниць, лічильних комісій, іншим особам, що на професійних чи громадських засадах беруть участь в організації виборчого процесу.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов