Вина як умова цивільно-правової відповідальності

Вина як умова цивільно-правової відповідальності

12781
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
ISBN 978-966-458-673-0 
Год издания 2014 
Вес 0.2 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 500 шт
Автор Карнаух Б.П. 
Количество страниц 224 стр
Издательство Право 
Язык украинский 

Монографія присвячена комплексному дослідженню вини як умови цивільно-правової відповідальності. Розкрито зв'язок між ідеєю вини і сутністю цивільно-правової відповідальності. Учення про склад цивільного правопорушення формалізовано за допомогою логічних символів, визначено місце вини серед інших елементів складу цивільного правопорушення. Сформульовано авторську теорію вини - теорію вільного вибору. Установлено відмінність між застосуванням критерію розумного очікування в договірному та в деліктному праві.

З'ясовано зміст умислу, грубої та легкої необережності; на основі положень теорії економічного аналізу права запропоновано прикладні рекомендації щодо встановлення ступеня вини в цивільних і господарських справах. Установлено економічний сенс суворої деліктної відповідальності.

Книга адресована правникам-науковцям і практикам, студентам вищих юридичних навчальних закладів і здобувачам наукових ступенів за спеціальністю 12.00.03, а також усім, хто цікавиться проблемами відповідальності в цивільному праві.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов