Вина як умова цивільно-правової відповідальності

Вина як умова цивільно-правової відповідальності

12781
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-458-673-0 
Год издания 2014 
Вес 0.2 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 500 шт
Автор Карнаух Б.П. 
Количество страниц 224 стр

Монографія присвячена комплексному дослідженню вини як умови цивільно-правової відповідальності. Розкрито зв'язок між ідеєю вини і сутністю цивільно-правової відповідальності. Учення про склад цивільного правопорушення формалізовано за допомогою логічних символів, визначено місце вини серед інших елементів складу цивільного правопорушення. Сформульовано авторську теорію вини - теорію вільного вибору. Установлено відмінність між застосуванням критерію розумного очікування в договірному та в деліктному праві.

З'ясовано зміст умислу, грубої та легкої необережності; на основі положень теорії економічного аналізу права запропоновано прикладні рекомендації щодо встановлення ступеня вини в цивільних і господарських справах. Установлено економічний сенс суворої деліктної відповідальності.

Книга адресована правникам-науковцям і практикам, студентам вищих юридичних навчальних закладів і здобувачам наукових ступенів за спеціальністю 12.00.03, а також усім, хто цікавиться проблемами відповідальності в цивільному праві.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов