Виправний центр як суб'єкт запобігання злочинам. Монографія

Виправний центр як суб'єкт запобігання злочинам. Монографія

13400
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2014 
Издательство Дакор 
Автор Богатирьов І.Г., Зубов Д.О., Маковій В.В. 
ISBN 978-617-7020-30-0 
Тираж 300 шт
Количество страниц 232 стр
Переплет мягкий 

У монографії «Виправний центр як суб'єкт запобігання злочинам» авторським колективом у складі Богатирьов І. Г., Зубов Д. О., Маковій В. В. - проведено ретроспективний аналіз становлення та розвитку виправного центра як суб'єкта виконання покарання у виді обмеження волі, визначені поняття й завдання. Основних функцій виправного центру в системі установ виконання покарань.
Також розкрито правовий статус працівників пенітенціарної системи, визначено теоретичні та методологічні засади дослідження виправного центру як суб'єкта запобігання злочинам, розкрито динаміку, стан і тенденції злочинності у виправних центрах, показано причини і умови вчинення злочинів засудженими у виправних центрах.
На підставі соціально-демографічних та морально-психологічних, кримінально-правових та кримінально-виконавчих ознак, охарактеризовано особу засудженого, який вчиняє злочин у виправному центрі, визначено загальносоціальні, спеціально-кримінологічні та індивідуальні заходи запобігання злочинам у виправних центрах.
Для студентів, курсантів та слухачів, аспірантів, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, практичних працівників пенітенціарної системи України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов