Військові адміністративні правопорушення. Науково-практичний коментар глави 13-Б Кодексу України про адміністративні правопорушення

Військові адміністративні правопорушення. Науково-практичний коментар глави 13-Б Кодексу України про адміністративні правопорушення

153148
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Єні О.В., Туркот М.С., Міхед О.В., Столітній А.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 136 стр
Год издания 2020 
Переплет мягкий 
Издательство Норма права 
Язык украинский 
Тип издания Комментарий 
ISBN 978-617-7850-04-4 
Вес 0.3 кг 

У посібнику розглядаються питання, пов’язані з кваліфікацією військових адміністративних правопорушень, передбачених главою 13-Б Особливої частини Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Визначено підстави притягнення військовослужбовців (військовозобов’язаних, резервістів під час зборів) до адміністративної відповідальності. Розглянуто питання, пов’язані з відмежуванням адміністративного правопорушення від злочину та дисциплінарного проступку.

Авторами висвітлюються умови та процедурні аспекти притягнення військовослужбовців до відповідальності за військові адміністративні правопорушення; наводяться приклади із судової практики.

Видання буде корисним насамперед для прокурорів, суддів, слідчих, адвокатів, діючих та майбутніх військових юристів, військовослужбовців різних військових формувань, командирів і начальників, а також усіх, хто цікавиться діяльністю Воєнної організації України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов