Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Видання третє
новинка

Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Видання третє

5351
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
Автор Хоменко О.М., Шошура А.П., Столітній А.В., Личик С.Я., Туркот М.С., Александров В.М., Шмаленя С.В., Вдовитченко В.О., Рябенко Г.М. 
Тип издания Практическое пособие 
ISBN 978-617-7850-68-6 
Вес 0.8 кг 
Тираж 500 шт
Издательство Норма права 
Количество страниц 508 стр
Год издания 2023 
Переплет мягкий 

Настільна книга кожного військовослужбовця! Станом на 2 травня 2023 року. В укладанні видання взяли участь визнанні фахівці у воєнній та оборонній сфері - практичні працівники.

У третьому, перепрацьованому та доповненому виданні науково-практичного посібника міститься характеристика військових кримінальних правопорушень, передбачених Розділом ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з урахуванням змін і доповнень, внесених законами України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей несення військової служби в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці», «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та інших законів України щодо врегулювання окремих питань діяльності Національної поліції України під час дії воєнного стану».

Проаналізовано зміст понять «бойовий імунітет», «застосування командиром заходів фізичного впливу», «застосування зброї», що може бути використано у правозастосовній діяльності.

З урахуванням змін у військовому законодавстві окрему увагу приділено визначенню суб’єкта військових кримінальних правопорушень, проблемним аспектам кваліфікації самовільного залишення військовослужбовцем військової частини або місця служби, відмежування цього діяння від дезертирства та ухилення від військової служби шляхом самокалічення або іншим способом, невиконання наказу тощо.

Видання додатково доповнено постатейними матеріалами з практикою Європейського суду з прав людини, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Укладачами запропоновано перелік нормативно-правових актів у сфері національної безпеки і оборони України, серед яких ті, що прийняті у 2023 році. Ці матеріали, що містять посилання на джерела Міжнародного гуманітарного права опрацьовано, систематизовано та розміщено в тексті стосовно кожної норми, передбаченої розділом ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України.

З метою швидкого та зручного доступу користувачів до нормативно-правових актів та судових рішень, надання можливості застосовувати їх у новітній редакції, у виданні використовуються QR-коди.

Посібник буде корисним для військовослужбовців, суддів, прокурорів, слідчих, студентів і викладачів закладів вищої освіти, так само усіх, хто цікавиться військовим законодавством України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов