Визнання доказів недопустимими в кримінальному провадженні: аналіз судової практики крізь призму судових рішень
новинка

Визнання доказів недопустимими в кримінальному провадженні: аналіз судової практики крізь призму судових рішень

154159
В наличии
Количество:
итого:
550 грн
характеристики Описание
Автор Гаврилюк Л.В., Дрозд В.Г., Бурлака В.В. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-617-549-027-3 
Год издания 2021 
Вес 0.5 кг 
Издательство ТОВ «7БЦ» 
Тираж 500 шт
Количество страниц 420 стр

Монографію присвячено дослідженню теоретико-правових засад визнання доказів недопустимими в кримінальному провадженні, зважаючи на слідчу практику крізь призму судових рішень.

Розглянуто наукові концепції визнання доказів недопустимими у кримінальному процесі та їх розвиток. Акцентовано на суттєвих порушеннях і хибах, допущених органами досудового розслідування під час збирання доказів, а також на визначенні критерію істотності допущених порушень прав і свобод людини при отриманні доказів під час досудового розслідування. Проаналізовано процесуальний порядок визнання доказів недопустимими за кримінальним процесуальним законодавством країн пострадянського простору та окремих європейських держав.

Охарактеризовано тенденції застосування практики Європейського суду з прав людини у національній правозастосовній діяльності. Запропоновано й аргументовано необхідність унесення змін і доповнень до кримінального процесуального законодавства щодо вдосконалення процесу доказування у кримінальному провадженні з огляду на вимоги Конституції України, динаміку розвитку законодавства.

Видання виконано з урахуванням останніх змін до законодавства станом на 10 червня 2021 року. Робота буде корисною як науковцям, працівникам правоохоронних органів (слідчих підрозділів Національної поліції України), викладачам, аспірантам, студентам юридичних закладів вищої освіти, так і всім тим, хто цікавиться питаннями допустимості доказів у кримінальному процесі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов