Владні засади права: філософсько-правові аспекти

Владні засади права: філософсько-правові аспекти

153544
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2016 
ISBN 978-966-928-044-2 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Цуркан-сайфуліна Ю.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 358 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія присвячена філософсько-правовим та загальнотеоретичним аспектам зв’язку права і влади. Показано ґенезу ідей владної зумовленості права від античності до німецької класичної філософії, здійснено концептуалізацію проблеми зв’язку права і влади в чотирьох основних типах праворозуміння: юридичному позитивізмі, юснатуралізмі, соціологічних концепціях та інтегральних теоріях.

Розкрито складові процесу легітимації влади за допомогою права. Особливу увагу приділено трансформації владності як властивості права в умовах децентралізації правового впливу та появи сфер неофіційного права. Розроблено категорію влади права як специфічного аспекту правового буття, в якому за рахунок конструювання особливої юридичної логіки з’являються примусові структури, що функціонують автономно від публічних інституцій.

Монографія буде корисною спеціалістам у сфері філософії права і загальнотеоретичної юриспруденції, галузевих юридичних наук, а також усім, хто цікавиться проблемами розвитку сучасного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов