Внутрішньо-переміщена особа як суб'єкт права соціального захисту

Внутрішньо-переміщена особа як суб'єкт права соціального захисту

153625
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Басова І.С. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 288 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Ніка-Центр 
ISBN 978-966-7067-42-7 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 

Монографію присвячено комплексному дослідженню правового статусу внутрішньо переміщеної особи як суб’єкта права соціального захисту.У роботі розглянуто питання соціального захисту внутрішньо переміщеної особи в історичній ретроспективі та у сучасний період. Визначені поняття “внутрішньо переміщена особа як суб’єкт права соціального захисту", “соціальний захист внутрішньо переміщеної особи”, дано їх класифікацію на види, охарактеризовано правовий статус внутрішньо переміщеної особи як суб’єкта права соціального захисту, досліджені окремі види соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Україні.

На підставі проведеного дослідження сформульовано теоретично обґрунтовані пропозиції про вдосконалення чинного законодавства України у сфері соціального захисту внутрішньо переміщених осіб з урахуванням міжнародних стандартів та позитивного законодавчого досвіду окремих зарубіжних країн.

Наукова праця розрахована на правників, істориків, науковців, докторантів, студентів, а також на широке коло читачів, хто цікавиться проблемою захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов