Юридична психологія. Навчальний посібник

Юридична психологія. Навчальний посібник

153430
В наличии
Количество:
итого:
190 грн
характеристики Описание
Издательство ЦУЛ 
ISBN 978-911-01-0007-6 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Бочелюк В.Й. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 336 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 

Проаналізовано сучасний стан юридичної психології в системі психологічних знань, окреслені предмет, об’єкт і завдання цієї науки, охарактеризована система юридичної психології та розглянута історія її розвитку. Також вказується на методи та методологію юридичної психології, розглянуті психологічні особливості злочинних дій, особливості психічних станів засуджених до позбавлення волі.

Розкриваються проблеми, які пов’язані з особистістю неповнолітнього злочинця, та соціально-психологічні причини злочинної поведінки неповнолітніх. Значна увага приділяється соціально-психологічним особливостям кримінально-виконавчої психології.

Розглянуто психологічні проблеми груп та колективу засуджених, злочинних угруповань, рецидивістів та конфлікту серед засуджених до позбавлення волі. Визначено соціально-психологічні особливості виправлення ув’язнених.

Для студентів, магістрів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, працівників правоохоронних органів, юристів, адвокатів, слідчих, юридичних психологів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов