Юридична відповідальність за правопорушення у сфері охорони навколишнього середовища в Україні (1917-2017 рр.)

Юридична відповідальність за правопорушення у сфері охорони навколишнього середовища в Україні (1917-2017 рр.)

153788
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 0.5 кг 
Автор Бойчук А.Ю. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 348 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-285-9 
Издательство Фенікс 

Проблема історичного розвитку юридичної відповідальності за правопорушення у сфері охорони навколишнього середовища в умовах глобальної екологічної кризи стає однією з важливих в сучасній юридичній науці.

Показано, що за допомогою цього феномена відбувається вплив на поведінку людей в сфері охорони, використання, збереження та відтворення природних об’єктів. Розглянуто динаміку юридичної відповідальності за правопорушення у сфері охорони навколишнього середовища на різних етапах існування України, яка зазнавала суттєвої модифікації під впливом правової політики держави у цій сфері.

Досліджено поняття, ознаки, принципи, функції юридичної відповідальності, встановлено відсутність чіткого розділення на деяких етапах розвитку норм кримінальної та адміністративної відповідальності.

Показано, шо історична динаміка даного феномена може бути представлена за допомогою еволюційної теорії, що проявляється у вигляді чотирьох етапів: зародження; становлення; стабілізації; дестабілізації.

Доведено наявність двох стандартів правозастосовної діяльності: декларативного - на рівні законів та іншого, реального - на рівні підзаконних актів, які регламентували знищення деяких видів тварин, хижацьке використання надр, землі, зменшення кількості та площ заповідників.

Книга адресована всім, хто цікавиться історією розвитку юридичної відповідальності за правопорушення у сфері охорони навколишнього середовища.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов