Юридичне документознавство

Юридичне документознавство

12949
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Дакор", Дакор 
Тираж 300 шт
Автор Мердова О.М., Бесчастний В.М. 
Количество страниц 238 стр
Переплет мягкий 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-7020-74-4 

У книзі наведено теоретичну інформацію, що охоплює вивчення основних тем навчальної дисципліни «Юридичне документознавство», у яких, у свою чергу, розглянуто загальнотеоретичні положення юридичного документознавства, поняття, властивості, функції та класифікаційні характеристики юридичних документів, особливості юридичного документа, сучасні вимоги до складання офіційних документів, особливості організації роботи з документами та їх характеристику залежно від сфер функціонування.

Кожен розділ посібника, крім теоретичного блоку, містить і практичну частину. Зокрема, питання для самоконтролю та тестові завдання дозволять оцінити рівень знань, отриманих після опанування теоретичної інформації. Розв’язання практичних завдань допоможе успішно засвоїти окремі, найбільш важливі в практичному значенні, питання курсу, отримати навички самостійної роботи з нормативно-правовими актами та правильного їх застосування.

Автори навчального посібника висловлюють слова великої вдячності його рецензентам: завідувачу кафедри адміністративної діяльності Національної академії внутрішніх справ України, доктору юридичних наук, професору Константінову Сергію Федоровичу та в.о. завідувача кафедри української мови Донецького національного університету, доктору філологічних наук, професору Вінтоніву Михайлу Олексійовичу.

Видання навчального посібника «Юридичне документознавство» дасть змогу підвищити ефективність, а також покращити дидактичне забезпечення навчального процесу з підготовки студентів, курсантів та слухачів усіх форм навчання.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов