Юридичні дефекти правового регулювання земельних відносин в Україні. Монографія

Юридичні дефекти правового регулювання земельних відносин в Україні. Монографія

12990
Нет в наличии
характеристики Описание
ISBN 978-966-439-619-3 
Год издания 2013 
Вес 1.2 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 1000 шт
Автор Коваленко Т.О. 
Количество страниц 632 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 

На основі доктринального аналізу теоретичних і практичних джерел загальної теорії права, земельного, аграрного, екологічного, цивільного та інших галузей права розкрито науково-теоретичні основи юридичних дефектів у земельному праві та законодавстві України, проаналізовано стан законодавчого забезпечення правового регулювання земельних відносин, виявлено загальні та особливі риси юридичних дефектів у механізмі правового регулювання земельних відносин в Україні, проведено їх класифікацію. Розкрито юридичну природу юридичних колізій та прогалин як найпоширеніших різновидів юридичних дефектів, обґрунтовано механізми запобігання їх появі та усунення.

Висновки і рекомендації автора можуть бути використані в нормотворчій і правозастосовчій діяльності, при проведенні наукових досліджень юридичних дефектів, у процесі вивчення земельного, аграрного, екологічного, цивільного, господарського права, а також загальної теорії права.

Розраховано на науковців, юристів-практиків, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, аспірантів, студентів юридичних та інших навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами земельного права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов