Юридичні дефекти правового регулювання земельних відносин в Україні. Монографія

Юридичні дефекти правового регулювання земельних відносин в Україні. Монографія

12990
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-439-619-3 
Год издания 2013 
Вес 1.2 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 1000 шт
Автор Коваленко Т.О. 
Количество страниц 632 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

На основі доктринального аналізу теоретичних і практичних джерел загальної теорії права, земельного, аграрного, екологічного, цивільного та інших галузей права розкрито науково-теоретичні основи юридичних дефектів у земельному праві та законодавстві України, проаналізовано стан законодавчого забезпечення правового регулювання земельних відносин, виявлено загальні та особливі риси юридичних дефектів у механізмі правового регулювання земельних відносин в Україні, проведено їх класифікацію. Розкрито юридичну природу юридичних колізій та прогалин як найпоширеніших різновидів юридичних дефектів, обґрунтовано механізми запобігання їх появі та усунення.

Висновки і рекомендації автора можуть бути використані в нормотворчій і правозастосовчій діяльності, при проведенні наукових досліджень юридичних дефектів, у процесі вивчення земельного, аграрного, екологічного, цивільного, господарського права, а також загальної теорії права.

Розраховано на науковців, юристів-практиків, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, аспірантів, студентів юридичних та інших навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами земельного права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов