Юридичні факти в механізмі правового регулювання трудових відносин

Юридичні факти в механізмі правового регулювання трудових відносин

153033
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык русский 
Вес 0.4 кг 
Автор Сімутіна Я.В. 
Тираж 300 шт
Издательство Ніка-Центр 
Количество страниц 436 стр
Переплет твердый 
Год издания 2018 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-521-721-3 

Монографія присвячена комплексному дослідженню актуальних теоретичних і практичних проблем юридичних фактів у механізмі правового регулювання трудових відносин. Здійснено грунтовний аналіз юридичного факту як самостійного елемента механізму правового регулювання трудових відносин.

Розглянуто юридичні факти в їх системному взаємозв’язку з нормами права та правовідносинами, що охоплюються предметом трудового права як окремої галузі. Всебічно досліджено теоретичні засади та розвиток вчення про юридичні факти у трудовому праві. З огляду на існуючу галузеву специфіку, визначені особливості юридичних фактів у трудовому праві та сформульована концепція юридичних фактів у механізмі правового регулювання трудових відносин.

Особливу увагу приділено дослідженню трудового договору як юридичного факту, який проаналізовано з урахуванням усталених доктринальних підходів і новітніх тенденцій у сфері праці та зайнятості. Детально розглянуто основні юридичні факти, що зумовлюють динаміку індивідуальних трудових правовідносин, а також окремих видів відносин, що тісно пов'язані з трудовими. Висвітлено проблемні питання застосування трудового законодавства та внесено конкретні пропозиції щодо його вдосконалення.

Для науковців, у тому числі докторантів й аспірантів, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться проблемами теорії трудового права і практики застосування норм трудового законодавства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов