Юридичний копірайтинг. Прокачай свій процес
новинка

Юридичний копірайтинг. Прокачай свій процес

154135
В наличии
Количество:
итого:
680 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Автор Манукян В.І. 
ISBN 978-617-7850-35-8 
Издательство Норма права 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Количество страниц 364 стр

Чому, власне, «юридичний копірайтинг»? Навряд чи хто буде сперечатися, що, по суті, завдання юриста в суді – «переконати внутрішнє переконання судді». Під юридичним копірайтингом я маю на увазі, насамперед, майстерність юриста так використовувати слово, документ, інтелект, емоції, щоб направити мислення судді в належному напрямку, так би мовити, «продати» йому свою версію фактів. Впертість останніх, зазвичай, значно перебільшена – в умілих руках вони досить пластичні. Когось подібні формулювання шокують, але такою є сувора юридична реальність.

Ця книга не є збірником зразків позовних заяв. Автор не пропонує «шаблонів» – творів шаблонного жанру на сьогодні достатньо. Книга містить декілька позовних заяв і серед них одну «флагманську». Флагманську у тому сенсі, що вона акумулює в собі кращі концептуальні елементи такого процесуального документа, як позовна заява. До уваги читача представлені тексти, які дозволяють активізувати творче юридичне мислення. В цьому сенсі можна вважати, що цей посібник є віддзеркаленням філософії процесуального документа.

Як говорив суддя Верховного суду США О. В. Голмс, не виключно логікою живе право і правосуддя. Емоційний компонент не є чужим у діяльності юриста, в тому числі в суді. Є в книзі також додатки в жанрі, як стверджує автор, must read. Але останнє слово за читачем, яким може бути як юрист-початківець, так і досвідчений учасник судових баталій.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов