За кермом без пригод: настільна книга водія і автовласника

За кермом без пригод: настільна книга водія і автовласника

153506
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Вес 0.3 кг 
Автор Володарський В.Л., Рафалюк Б.І., Жуковська О.Ю., Гусаревич С.М., Андрієнко Д.І 
Тираж 200 шт
Количество страниц 216 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Тип издания Практическое пособие 
ISBN 978-966-457-393-8 
Год издания 2020 

Книг, присвячених безпеці руху, чимало. Книг із порадами для водіїв, як захистити свої права, менше, але вони теж є. Але ця книга - перша у своему роді.

- Як веде розслідування справ про ДТП слідчий? Він розповідає сам.- Як оформляє пригоди, що обійшлися без постраждалих, поліцейський, як визначає, хто винен? Хто пояснить це краще за нього самого?- Що потрібно для висновку судовому експерту? За якими критеріями оцінює дії водіїв? Що саме розраховує? Читач зрозуміє це з розповіді самого судового експерта.- Як бачить те, до чого вдасться обвинувачення, щоб «зробити винним» водія, що треба робити, аби цього уникнути? - про це розкаже адвокат.- Як «бачить» справи про ДТП суддя, що бере до уваги при розгляді кримінальних справ цієї категорії чи адміністративних матеріалів, що може вплинути на рішення щодо того, хто у ДТП винен? - ви дізнаєтеся про це з розповідді судді.

Окрім того, ви зможете перевірити і поглибити власні знання. Про безпеку на дорогах зараз багато кажуть та пишуть. I це - справді проблема. Безпека дорожнього руху - дуже важлива справа. Але покращити і без того, щоб самі учасники руху були захищенні від несправедливих обвинувачень - просто неможливо. А для цього потрібно, щоб вони знали свої права і знали як ними користуватися. Для цього й призначена ця книга.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов